Kampanie Google AdWords to szybki i prosty sposób promocji Twojej strony internetowej. Dzięki kampaniom AdWords osiągniesz najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy Ci kompleksową obsługę kampanii linków sponsorowanych, która pozwoli na wzrost sprzedaży Twoich usług oraz zwiększy świadomość Twojej marki.

Kampania linków sponsorowanych (Google AdWords) jest też doskonałym punktem wyjścia dla innych usług marketingu internetowego. Sprawdź!

Alte Media jest Certyfikowanym Partnerem Google, a nasi specjaliści posiadają indywidualne certyfikaty AdWords i Analytics. Potwierdza to naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie!

Kampanie Google Adwords

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych! Osiągaj najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania w ekspresowym tempie. Przekażemy raport i statystyki.

Reklama banerowa
Sieć reklamowa Google

Tekstowa lub graficzna reklama, która może trafić nawet do 80% użytkowników Internetu z całej Polski. Największe portale i serwisy internetowe mogą wyświetlać reklamę Twojej strony.

Zakupy Google
Google Merchant Center

To idealne narzędzie dla sklepów internetowych. Dzięki niemu potencjalni klienci zobaczą zdjęcia z interesującymi ich produktami na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Remarketing

Pozwala na odnalezienie użytkownika, który już raz odwiedził daną stronę internetową. Odwiedzając kolejne portale zobaczy reklamy Twojej witryny i wróci do niej!

Remarketing produktowy

Spersonalizowane, automatyczne banery wyświetlane w Sieci reklamowej Google. Doskonałe narzędzie dla sklepów internetowych!

Reklama Gmail

Innowacyjne narzędzie reklamowe pozwala dotrzeć do użytkowników Gmail, gdy przeglądają swoją pocztę.

Reklama YouTube

Obejmuje zarówno reklamę video, jak i banery reklamowe wyświetlane osobom oglądającym filmy z konkretnej tematyki.

Pozycjonowanie stron internetowych

Bądź wysoko w Google i wyprzedź konkurencję!

Facebook i social media

Bądź widoczny tam, gdzie są Twoi klienci!

Marketing Szeptany

Pozytywne opinie o Twojej firmie i produktach!

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Kampanie Google Adwords Ocena strony: (4.4/5), głosów: 12