Dołącz do nas!

W związku z powiększającą się ilością projektów, nad którymi pracujemy cały czas poszukujemy wartościowych osób, które wzmocnią nasze szeregi. Jeżeli podzielasz naszą pasję do marketingu internetowego – zgłoś się!

Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej

WYMAGANIA:

  • Znajomość rynku reklamy internetowej poparta doświadczeniem
  • Znajomość produktów Google (certyfikacja mile widziana)
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe
  • Własna koncepcja na realizację zadań sprzedażowych
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie pozycji rynkowej firmy
  • Zapewnienie właściwego ofertowania i spotkań z klientami
  • Utrzymanie obecnych klientów firmy oraz właściwa komunikacja
  • Praca z klientami nad koncepcjami i strategiami marketingowymi
  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji kampanii internetowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od 10 lat
  • Pracę w ciekawej i innowacyjnej branży m.in. z produktami Google
  • Kreowanie strategii znanych krajowych i międzynarodowych marek
  • Rozwój poprzez wsparcie zespołu i udział w licznych szkoleniach i konferencjach
  • Stała umowa o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Prosimy przesyłać CV na adres praca@altemedia.pl