Przedstaw swoją firmę największemu gronu odbiorców! Wykorzystaj najpopularniejsze serwisy społecznościowe do promocji swoich produktów i marki.

Media społecznościowe

Social gwarantuje szybki i bezpośredni kontakt z Klientami. Dzięki niemu pokazujesz bardziej „ludzkie” oblicze Twojej firmy i budujesz relacje z odbiorcami.

Oferujemy usługi związane z portalami społecznościowymi:

Jest to najbardziej znany portal społecznościowy. Ponad miliard użytkowników na całym świecie w tym ponad 11 milionów z samej Polski. Pozwala on na zamieszczanie wpisów, zdjęć, filmów z bieżących wydarzeń.

... ale to nie wszystko!

Jest to portal, który dzięki połączeniu z innymi usługami Google wpływa pozytywnie na wizerunek internetowy Twojej firmy. Pozwala na zbieranie opinii od realnych użytkowników oraz przekazywanie aktualnych treści.

Kiedy Twoja firma ma wiele do przekazania! Wpisy, które doskonale zastępują bloga. Staje się coraz bardziej popularny w Polsce – nawet politycy tweet’ują!

To portale które pozwolą Ci na kontakty z ludźmi z branży. Zawodowo-biznesowe relacje, które sprawnie wzmocnią wizerunek Twojej firmy.

I wiele innych...

Marketing Szeptany

Pozytywne opinie o Twojej firmie i produktach!

Pozycjonowanie stron internetowych

Bądź wysoko w Google i wyprzedź konkurencję!

Kampanie Google AdWords

Najszybszy sposób pozyskania klienta w sieci!

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Media społecznościowe Ocena strony: (4.4/5), głosów: 10