Od ponad 12 lat zajmujemy się marketingiem internetowym!

Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów tej tematyki! Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google! Pomagamy naszym Klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach. Maksymalizujemy wypływające z tych działań korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe!

Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to trafiłeś do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać!

Czym się zajmujemy?

  • Pozycjonowanie stron
  • Google AdWords – pełna obsługa kampanii PPC
  • Analityka internetowa
  • Media społecznościowe – także obsługa reklam sponsorowanych
  • Kompleksowe strategie skutecznego marketingu internetowego
  • Audyt stron

Działamy kompleksowo! Przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań.

Poznaj zespół, z którym będziesz pracował!

W tym wszystkim pomożemy Ci my – Alte Media.
Zespół specjalistów z pasją i wieloletnim doświadczeniem!

Nasze certyfikaty

Firma Alte Media stawia na profesjonalizm i doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem wielu firm w Polsce, co potwierdzają zebrane przez nas referencje. Jako oficjalny partner posiadamy także pozytywną rekomendację Google. Wyróżniamy się na rynku jako firma zatrudniająca certyfikowanych specjalistów z zakresu marketingu internetowego!

Google Partners

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników. Nasze działania reklamowe, które wykonujemy dla Klientów, są oceniane przez Google na najwyższym poziomie. Możesz nas zweryfikować – kliknij w logo!

AdWords Qualified

Google Adwords Qualified Individual

Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu reklamy sponsorowanej Google. Uzyskanie certyfikatu jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminów, poprzedzonych szkoleniami, zarówno z zakresu działań reklamowych w wynikach wyszukiwania jak i w całej Sieci Reklamowej. Nasze kampanie osiągają najwyższe CTR, a zdobyte doświadczenie pozwala na bezpieczne lokowanie budżetu!

Analitics Qualified

Google Analytics Qualified Individual

Analiza i raportowanie wyników są podstawą wszystkich działań marketingowych. Nasi pracownicy posiadają indywidualne certyfikaty Google Analytics, których zdobycie uwarunkowane było udziałem w szkoleniu oraz pozytywnym zdaniem egzaminu. Nasze analizy pozwalają na zwiększanie liczby konwersji oraz zysków z witryn internetowych.

Nasze referencje

"Wysoko oceniam indywidualne podejście i wysoki poziom realizowanych prac."

W imieniu C.HARTWIG GDYNIA S.A. wyrażam zadowolenie i satysfakcję ze współpracy firmą Alte Media. Z przyjemnością obserwuję zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Wysoko oceniam indywidualne podejście i wysoki poziom realizowanych prac z zakresu aktualizacji strony, pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz prowadzenia kampanii AdWords. Każdy nasz pomysł jest rozważany i analizowany, a następnie specjaliści firmy Alte Media przedstawiają nam najlepsze rozwiązanie. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Dziękuje za fachową obsługę i wyjście naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom. Nasza dotychczasowa współpraca w pełni upoważnia mnie do polecenia usług świadczonych przez firmę Alte Media również innym Klientom.

Logo C. Hartwig Gdynia S. A. - Alte Media

"Kampanie są wykonane wzorowo, a ich efekty poddawane dokładnej analizie."

Alte Media jest partnerem biznesowym BIKOR od 2012 roku. Od początku współpracy Alte Media potrafiło sprostać naszym oczekiwaniom oraz postawionym wyzwaniom. Zespół Alte Media cechuje wysokie zrozumienie naszych celów marketingowych. Kampanie są wykonane wzorowo, a ich efekty poddawane są dokładnej analizie. Alte Media jest przede wszystkim bardzo elastyczną i zorientowaną na Klienta firmą w szybko zmieniającym się środowisku marketingu wyszukiwarek. Odznacza się wysoką jakością obsługi jak i profesjonalizmem osób, które pracują nad danym projektem.

Logo Bikor - Alte Media

"Zespół profesjonalistów, który wie jak perfekcyjnie wykonać swoje zadania."

Jako autoryzowany przedstawiciel INDECO z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi firmy Alte Media w zakresie marketingu internetowego, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera w interesach. Firma Alte Media to zespół profesjonalistów, który doskonale wie jak perfekcyjnie wykonać swoje zadania.

Indeco Wybrzeże - Alte Media

"Alte Media patrzy kompleksowo na działalność internetową naszej firmy."

Jako spółka należąca do światowego lidera na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych, Assa Abloy, wybieramy tylko profesjonalnych partnerów do współpracy. Takim jest właśnie Alte Media, firma która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony internetowej. Wszystko odbywa się w odpowiednio zaplanowany i bezpieczny sposób. Na bieżąco obserwujemy satysfakcjonujące wyniki. Jednocześnie zawsze możemy liczyć na merytoryczne i praktyczne wsparcie w zakresie pozostałych narzędzi promocji w sieci, a także użyteczności naszej strony www. Alte Media patrzy kompleksowo na działalność internetową naszej firmy. Sugeruje nam jednocześnie skuteczne rozwiązania, które są bardzo istotne z punktu widzenia uruchomienia nowej strony i utrzymania pozycji w wynikach organicznych. Rekomendujemy współpracę z Alte Media wszystkim prężnie działającym firmom, którym zależy na eksperckim podejściu do tematu reklamy internetowej.

Mercor Assa Abloy - Alte Media

"Ich praca przyczynia się do dobrej widoczności naszej oferty."

Współpracę z Alte Media nawiązaliśmy po uprzednim spotkaniu osobistym. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenia swoistego „castingu”, w którym ludzie z Alte Media zajęli pierwszą lokatę. Charakter naszej działalności (usługi z Polski skierowane na rynek szwedzki) wymagają dokładnej analizy tematu oraz doboru właściwych środków promocji. Alte Media rozmawiali z nami nie jak informatycy, ale jak wytrawni marketingowcy. Ich praca przyczynia się do dobrej widoczności naszej oferty. Polecamy!

Go for Poland - Alte Media

"Każda złotówka powierzona Alte Media zwraca się wielokrotnie."

To, co wyróżnia agencję Alte Media, to pełen profesjonalizm – na każdym etapie naszej współpracy. Od pierwszego kontaktu aż po dziś dzień (a współpracujemy od początku 2012 roku) liczyć mogę na wparcie, fachowe doradztwo i efektywne działania w ramach pozycjonowania oraz obsługi kampanii AdWords. Ponadto każda złotówka powierzona specjalistom z Alte Media zwraca się wielokrotnie. Warto podkreślić jeszcze jedną sprawę, dla Alte Media liczy się przede wszystkim klient, jego zyski i pełna, szczegółowa informacja na temat prowadzonych działań reklamowych, co z naszej perspektywy jest najważniejsze.

Dunka - Alte Media

"Zwiększamy ilość odwiedzin i konwersji w sklepie internetowym."

Jako dystrybutor ekskluzywnych marek zegarków, takich jak Omega, Longines, Certina, Swatch oraz wielu innych, wybór firmy świadczącej usługi marketingu w Internecie wiązał się z podjęciem współpracy z firmą, która świadczy usługi na wysokim poziomie. Handel w Internecie produktami ekskluzywnymi nie jest prosty a Klient bardzo wymagający. Dzięki działaniom firmy Alte Media co miesiąc znacznie zwiększamy ilość odwiedzin naszego sklepu oraz ilość konwersji. Nasz sklep został opisany kodami śledzenia użytkowników oraz narzędziem odzyskania porzuconych koszyków. Jesteśmy przekonani, że możecie Państwo powierzyć swój rozwój w firmie Alte Media.

Zegarki Online - Alte Media

"Mamy pewność, że nasze środki na reklamę są odpowiednio wykorzystane"

Znalezienie godnego zaufania partnera w zakresie marketingu internetowego nie jest proste. Alte Media została zarekomendowana nam przez znajomą firmę. Patrząc wstecz na naszą dotychczasową współpracę możemy stwierdzić, że jest to najlepszy sposób doboru odpowiedniej agencji. Już na samym etapie przygotowania oferty wykazali się pełnym profesjonalizmem, dokładnie sprawdzając kondycję naszej strony z punktu widzenia pozycjonowania. Otrzymaliśmy konkretną strategię słów kluczowych. Przygotowano także sugestie zmian, które powinniśmy wprowadzić na stronie, aby usprawnić jej funkcjonowanie w wynikach Google. Wdrożenie wszystkich zmian wymagało wsparcia ze strony Alte Media i takie również zostało udzielone. Wszystkie osoby, z którymi współpracujemy w Alte Media są Certyfikowanymi Specjalistami Google. Prowadzą oni naszą kampanię linków sponsorowanych i osiąga ona lepsze efekty niż prowadzone przez poprzedników – w tym samym zakresie budżetowym. Mamy pewność, że nasze środki na reklamę są odpowiednio wykorzystane. Specjaliści pracujący w Alte Media realnie podchodzą do tematu reklamy internetowej. Przedstawiają najlepsze rozwiązania, sprawdzając wcześniej wiele różnych narzędzi promocji. Działania są dopasowane do założonych przez nas celów. Nie zawsze to, co z naszego punktu widzenia jest najlepsze, przynosi pozytywne efekty w świecie reklamy internetowej. Dlatego traktujemy Alte Media, jako ciało doradcze w podejmowanych przez nas decyzjach.

Automobil- Alte Media

"Solidny i sprawdzony partner w marketingu internetowym."

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Alte Media. Nasza współpraca trwa od kwietnia 2012 r. W tym czasie zwiększyliśmy obroty w firmie oraz staliśmy się wiodącą firmą świadczącą usługi detektywistyczne w powództwie pomorskim oraz kujawsko–pomorskim. Z całą pewnością możemy polecić firmę Alte Media jako solidnego i sprawdzonego partnera w marketingu internetowym.

Asedor Group - Alte Media

"Partner i wsparcie nie tylko w tematach marketingowych."

Jesteśmy producentem i dystrybutorem najwyższej jakości regałów magazynowych. Obsługujemy czołowe marki na polskim rynku. Dlatego zależy nam, aby sprawami promocji internetowej zajmowała się kompleksowo jedna firma. Wybierając Alte Media, jako długofalowego partnera do współpracy, wiedzieliśmy że możemy liczyć na wsparcie nie tylko w tematach marketingowych. Jest ona również naszym wsparciem w zakresie zarządzania stroną internetową oraz podejmowaniu decyzji z zakresu sprzedaży internetowej. Tematyka regałów magazynowych nie jest prosta. Trzeba odpowiedniego rozeznania w branży, aby dobrze poprowadzić temat promocji internetowej. Osoba, która opiekuje się nami w Alte Media posiada odpowiednią wiedzę, którą przekazaliśmy jej podczas wspólnych spotkań. Bardzo dobrze wykorzystuje ją w praktyce. Współpracujemy w zakresie pozycjonowania, kampanii Google oraz działań wizerunkowych dla naszej firmy. Dla każdego z tych narzędzi przygotowana została osobna strategia, która etapami była wdrażana. Doraźnie prowadzimy także kampanię AdWords dla naszej firmy na rynku zagranicznym – rosyjskim. Cenimy sobie Alte Media, jako profesjonalistów w branży marketingu internetowego. Mamy do nich pełne zaufanie i wiemy, że możemy liczyć na pomoc w rozwiązaniu każdego problemu związanego z naszą działalnością internetową.

AB Rack - Alte Media

"Doskonały kontakt, szybki czas działania oraz wysoka skuteczność."

Polecamy z pełną odpowiedzialnością działania firmy Alte Media w zakresie pozycjonowania oraz reklamy Google AdWords. Wysokie kompetencje oraz zaangażowanie pracowników Alte Media przełożyły się na znaczne zwiększenie obrotów w firmie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów przeznaczanych na kampanię AdWords oraz pozycjonowanie. Doskonały kontakt, szybki czas działania oraz wysoka skuteczność sprawiają, że chętnie polecamy tę firmę jako partnera godnego zaufania.

Avis - Alte Media

"Jestem przekonany, że mogą Państwo polegać na firmie Alte Media."

Z firmą Alte Media współpracujemy nieprzerwanie od maja 2010 r. Dzięki ich pracy nasza firma stała się wiodącym dystrybutorem nagrzewnic oraz osuszaczy powietrza w Polsce. Jestem przekonany, że mogą Państwo polegać na firmie Alte Media.

Creon - Alte Media

"Każdy pomysł jest rozważany i analizowany."

Współpraca z firmą Alte Media to profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy dystrybutorem Kuracji Neera na terenie Polski. Kampania Adwords, banerów reklamowych oraz remarketing, które prowadzą dla nas Alte Media, podkreśla rozpoznawalność naszej marki na rynku. Każdy nasz pomysł jest rozważany i analizowany. Następnie Alte Media przedstawia nam zoptymalizowaną propozycję. Możemy polecić działania firmy Alte Media powodują, że budżet jest optymalnie wykorzystywany z korzyścią dla nas.

Neera - Alte Media