Od ponad 12 lat zajmujemy się marketingiem internetowym!

Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów tej tematyki! Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google! Pomagamy naszym Klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach. Maksymalizujemy wypływające z tych działań korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe!

Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to trafiłeś do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać!

Czym się zajmujemy?

  • Pozycjonowanie stron
  • Google AdWords – pełna obsługa kampanii PPC
  • Analityka internetowa
  • Media społecznościowe – także obsługa reklam sponsorowanych
  • Kompleksowe strategie skutecznego marketingu internetowego
  • Audyt stron

Działamy kompleksowo! Przygotujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem. Prowadzimy stały monitoring postępów, co pozwala nam na bieżące ulepszanie naszych wspólnych działań.

Poznaj zespół, z którym będziesz pracował!

W tym wszystkim pomożemy Ci my – Alte Media.
Zespół specjalistów z pasją i wieloletnim doświadczeniem!

Nasze certyfikaty

Firma Alte Media stawia na profesjonalizm i doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem wielu firm w Polsce, co potwierdzają zebrane przez nas referencje. Jako oficjalny partner posiadamy także pozytywną rekomendację Google. Wyróżniamy się na rynku jako firma zatrudniająca certyfikowanych specjalistów z zakresu marketingu internetowego!

Google Partners

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników. Nasze działania reklamowe, które wykonujemy dla Klientów, są oceniane przez Google na najwyższym poziomie. Możesz nas zweryfikować – kliknij w logo!

AdWords Elevator Programme

Google Elevator

Jesteśmy agencją wybraną przez Google do programu Google Elevator jako jedna z 20 agencji w Polsce o największym potencjalne wzrostu!

AdWords Qualified

Google Adwords Qualified Individual

Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu reklamy sponsorowanej Google. Uzyskanie certyfikatu jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminów, poprzedzonych szkoleniami, zarówno z zakresu działań reklamowych w wynikach wyszukiwania jak i w całej Sieci Reklamowej. Nasze kampanie osiągają najwyższe CTR, a zdobyte doświadczenie pozwala na bezpieczne lokowanie budżetu!

Analitics Qualified

Google Analytics Qualified Individual

Analiza i raportowanie wyników są podstawą wszystkich działań marketingowych. Nasi pracownicy posiadają indywidualne certyfikaty Google Analytics, których zdobycie uwarunkowane było udziałem w szkoleniu oraz pozytywnym zdaniem egzaminu. Nasze analizy pozwalają na zwiększanie liczby konwersji oraz zysków z witryn internetowych.

Pracujemy z firmami z całej Polski, ale wielu naszych Klientów pochodzi z Trójmiasta!