Posiadasz atrakcyjny materiał wideo i chciałbyś pokazać go szerszemu gronu odbiorców? Zastanawiasz się jak zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i zdobyć nowych klientów? Wykorzystaj reklamę wideo w największym serwisie z filmami i jednocześnie drugiej najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce – YouTube. Reklama YouTube jest dostępna dla każdego reklamodawcy – nie musisz obawiać się wysokich kosztów!

Reklama wideo na YouTube

  • Płacisz tylko za kliknięcie lub obejrzenie reklamy. Jeżeli ktoś „pominie” wideo przed upływem 30 sekund lub nie obejrzy go w całości, to nie poniesiesz żadnych kosztów.
  • Trafisz do odpowiedniej grupy docelowej – określasz m.in. wiek, zawód, zainteresowania, lokalizację.
  • Reklamy na urządzenia mobilne.
  • Dokładne statystyki – powiemy Ci kto obejrzał Twoją reklamę, jak często i jaki był jego następny krok.
  • Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów, a także subskrybentów Twojego kanału!

Formaty reklamowe TrueView (wideo)

Reklama TrueView In-Stream

TrueView In-Stream: reklama pojawia się przed filmikami. Użytkownik może pominąć ją po 5 sekundach. Nie poniesiesz wtedy żadnych kosztów.

Twoje reklamy pojawią się nie tylko na kanałach YouTube, także w filmach, grach i aplikacjach w Sieci Reklamowej Google. Dodatkowo reklamy wideo pojawią się w innych witrynach (jeżeli ktoś osadził tam film z serwisu) i aplikacjach mobilnych YouTube.

 

Reklama TrueView In-Display

TrueView In-Display: doskonałe narzędzie do promocji ciekawego materiału wideo, który nie musi być materiałem reklamowym. Wystarczy ciekawy temat i content!

Wideo wyświetla się na stronach odtwarzania filmów, w wynikach wyszukiwania na YouTube oraz na stronach odtwarzania z Sieci Reklamowej Google. Pojawiają się jako sugestie dla podobnych i promowanych filmów wideo, w postaci nakładek z wezwaniem do działania i formatu reklam „kliknij, aby odtworzyć”.

Kampania banerowa na YouTube

Reklama banerowa

Nie posiadasz gotowego materiału wideo, a chciałbyś być widoczny w serwisie YouTube? Nic prostszego! Pomożemy Ci przeprowadzić dokładnie zaplanowaną kampanię graficzną lub tekstową!

Płacimy tylko za zainteresowanego użytkownika, gdy kliknie w naszą reklamę. Dodatkowo możemy wybierać konkretne miejsca odtwarzania reklam. Filmy YouTube są umieszczane także na innych stronach internatowych – tam również pojawią się Twoje reklamy.

Remarketing na YouTube!

Serwis umożliwia pokazywanie konkretnych reklam użytkownikom, którzy wykonali określoną czynność. Możemy pokazywać reklamy tekstowe i graficzne użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę internetową!

Remarketing wideo, to reklamy wideo dostosowane do użytkownika! Możemy skierować konkretny materiał filmowy do odbiorców, którzy

  • Obejrzeli Twoje filmy na kanale YouTube
  • Subskrybowali Twój kanał lub anulowali ją
  • Zobaczyli inne Twoje reklamy wideo (TrueView In-Stream)
  • Odwiedzili Twój kanał, ale nie obejrzeli żadnego materiału

Zainteresowany czymś specjalnym?

Miejsca rezerwowane w serwisie YouTube

Masthead

Jeżeli chcesz rozpocząć reklamę na większą skalę i dokładnie wybrać miejsce oraz częstotliwość wyświetleń – odezwij się do nas! Pomożemy Ci wyświetlać reklamy o największej widoczności – możesz zarezerwować sobie miejsce nawet na stronie głównej serwisu YouTube (Masthead) lub zarezerwować konkretne tematy kanałów filmowych. Dodatkowo masz stałe koszty – ustalone na samym początku współpracy.

 

Zadzwoń do nas 507 507 520 lub wypełnij formularz poniżej!

Marketing Szeptany

Pozytywne opinie o Twojej firmie i produktach!

Pozycjonowanie stron internetowych

Bądź wysoko w Google i wyprzedź konkurencję!

Facebook i social media

Bądź widoczny tam, gdzie są Twoi klienci!

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Reklama na YouTube Ocena strony: (4.4/5), głosów: 10