Tekstowa lub graficzna reklama, która może trafić nawet do 80% użytkowników Internetu z całej Polski. Największe portale i serwisy internetowe mogą wyświetlać reklamę Twojej strony. Szerokie możliwości wyboru grupy docelowej zarówno ze względu na profil internautów, jak i tematykę portalu. Reklamy wyświetlać mogą się tylko wybranym użytkownikom i na wybranych przez Ciebie stronach.

Wybierz grupę odbiorców ze względu na:

  • wpisywane słowa kluczowe,
  • strony, na których w treści znajdują się wybrane słowa kluczowe,
  • miejsca docelowe – konkretne adresy stron,
  • tematy – strony związane z konkretną tematyką np. motoryzacją, sportem, edukacją itp.
  • zainteresowania – każdy użytkownik zostawia po sobie ślad w wyszukiwarce Google w postaci stron, fraz i tematów jakimi był zainteresowany. W tym przypadku ważne są dane o internaucie, nie tematyka portali.

Doskonały sposób na zwiększenie świadomości Twojej marki wśród konkretnej grupy internautów. Możesz sprecyzować swój cel! Sieć Reklamowa Google to najbardziej efektywna forma reklamy typu Display!

Przygotujemy dla Ciebie pełną strategie promocji, dobierzemy zarówno słowa kluczowe jak i profil użytkownika, czy grupę tematyczną serwisów. Zadbamy o to, aby komunikaty reklamowe Twojej firmy były spójne i przynosiły najwyższe efekty! Na bieżąco monitorujemy statystyki.

Gdzie będziesz się wyświetlać!

youtube
interia
onet
wp
idg
demotywatory
gazeta
sport
plotek
endomondo
nokaut
ebay
otodom
tv
o2
money
dailymotion
kwejk
besty
oferia
Alte Media jest Certyfikowanym Partnerem Google, a nasi specjaliści posiadają indywidualne certyfikaty AdWords i Analytics. Potwierdza to naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie!

Kampanie Google AdWords

Najszybszy sposób pozyskania klienta w sieci!

Pozycjonowanie stron internetowych

Bądź wysoko w Google i wyprzedź konkurencję!

Facebook i social media

Bądź widoczny tam, gdzie są Twoi klienci!

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Reklama display - sieć reklamowa Ocena strony: (4.4/5), głosów: 10